O nas

Założycielem ZELOS jest Marcin Krzyżkowiak, przedsiębiorca od kilku lat związany z takimi firmami jak BONA, Hemp Today i CannArch. Marcin był między innymi współtwórcą współpracą książki FAAAT Cannabis and Sustainable Development i prelegentem konferencji TEDx Warsaw University of Technology.

„Równolegle z doświadczeniem zdobywanym w Holandii, Wielkiej Brytanii czy na Politechnice Warszawskiej, od wielu lat uczestniczę w globalnym rynku przetwórstwa konopi. Obserwacja zachodzących na świecie zjawisk skłoniła mnie do stworzenia miejsca, w którym doradzamy przedsiębiorstwom jak stworzyć strategię w duchu odpowiedzialnego rozwoju w oparciu o odnawialne surowce znane od wielu lat i najnowsze rozwiązania technologiczne. Głównym surowcem są konopie, które podczas badań prowadzonych przeze mnie na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej wykazały liczne możliwe zastosowania w kontekście odpowiedzialnego rozwoju. W większości zastępując konwencjonalne produkty jak plastik czy papier drzewny.”

Wokół idei takiego rozwoju przedsiębiorstw zebrano zespół specjalistów od strategii, marketingu, finansów, automatyki i robotyki. Ponadto, organizacje z którymi współpracujemy pokrywają cały łańcuch wartości przetwórstwa konopi, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższej jakości surowce, półprodukty i produkty gotowe dostosowane do wymagań Klienta.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – umów się na rozmowę.

Zaufali nam

Shopping Cart